دعا و ذکر مجرب

خواص و فضیلت فراوان به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) – نظر علما در مورد حرز امام جواد (ع)

آثار و برکات زیاد نگهداشتن حرز مخصوص امام جواد (ع) جهت محفوظ ماندن از بلاها در سایت هاروس

سایت هاروس یکی از کاملترین و قویترین سایتهای ذکر و دعا و ختم های مجرب قرآنی می باشد دعایی که اکنون در سایت haroos.com قرار دادیم خواص و فضیلت فراوان به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) – نظر علما در مورد حرز امام جواد (ع) می باشد . امیدوارم این دعا مشکل گشای مشکلات شما عزیزان واقع شود . آرزوی موفقیت و سعادت برای شما عزیزان و بزرگواران . التماس دعای خیر

خواص و فضیلت فراوان به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) - نظر علما در مورد حرز امام جواد (ع) حرز امام جواد مخصوص در امان ماندن از بلاها حرز امام جواد دفع بلاها حرز امام جواد جهت دفع شر مردم و سلاطین و شیاطین حرز امام جواد جهت حفظ از فقر و گرسنگی و عطش حرز امام جواد برای هلاکت و شکست خوردن دشمن حرز امام جواد برای حفظ از بیماری ها و ناخوشی و آزار آثار و برکات فراوان حرز امام جواد (ع)
خواص و فضیلت فراوان به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) – نظر علما در مورد حرز امام جواد (ع)

خواص و فضیلت فراوان به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) – نظر علما در مورد حرز امام جواد (ع),آثار و برکات فراوان حرز امام جواد (ع),حرز امام جواد دفع بلاها,حرز امام جواد مخصوص در امان ماندن از بلاها,حرز امام جواد جهت دفع شر مردم و سلاطین و شیاطین,حرز امام جواد برای هلاکت و شکست خوردن دشمن,حرز امام جواد جهت حفظ از فقر و گرسنگی و عطش,حرز امام جواد برای حفظ از بیماری ها و ناخوشی و آزار

خواص و فضیلت فراوان به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) – نظر علما در مورد حرز امام جواد (ع)

خواص و آثار همراه داشتن حرز امام جواد علیه السلام
 آداب نوشتن و نگهداری حرز
نظر علما در مورد حرز
محمدرضاصادقی سوادڪوهی
متن دقیق حرز امام جواد

در بین ادعیه و احراز رسیده از معصومین ، مشهورترین و معروفترین حرز براے دفع بلاهاے ارضی و سماوے ؛ حرز امام جواد علیه السلام است.

امام جواد فرمود :

خود را به این دعا ،حرز ڪن ڪه اگر همه اهل زمین علیه تو قیام ڪنند ،از همه آنها ایمن باشی.

با توجه به متن حرز امام جواد ، می توان از مصادیق دفع بلا ، مواردے را نام برد از جمله : دور شدن نگاه و زبان سوء دشمن ، دفع شرور مردم و سلاطین و شیاطین و جنیان و غولان ، دفع چشم زخم ، دفع سحر و جادو ، حفظ از فریب و دشمنی و حیله ، حفظ از جراحت و فساد و غرق شدن و هلاڪت و شڪست خوردن، حفظ آبرو ، حفظ از قتل و انتقام و قطع شدن ، حفظ از بیمارےو ناخوشی و آزار، حفظ از فقر و گرسنگی و عطش ، حفظ از وسوسه، حفظ از نقصان در دین و معیشت در زندگی و…

در سالیان نه چندان دور ، شهرت حرز امام جواد و همراه داشتن آن در میان شیعیان و ایرانیان چنان متداول و همه گیر بوده ڪه «حرز جواد ڪسی بودن» و «حرز جواد خود ڪردن» به معناے پیوسته با او بودن و همیشه ڪسی را همراه خود ڪردن ، ضرب المثل شده است به گونه اےڪه وقتی میخواستند بگویند ڪسی یا چیزے همیشه همراه فردےهست می گفتند گویا حرز جوادش هست ڪه همیشه همراهش است .

حرز امام جواد را سید بن طاووس در کتاب شریف مهج الدعوات و منهج العبادات ص ۳۹ آورده ڪه مرحوم مجلسی نیز در بحار الانوار، ج ۹۱ ، ص ۳۵۴ حرز مذکور را از ایشان نقل کرده است که روایت فوق روایتی با سند صحیح و معتبر می باشد . لذا خواندن و به همراه داشتن حرز امام جواد علیه السلام خیلی خوب و موثر است و نیز توسط علما سفارش زیادی شده است که به تعدادی از این سفارشات اشاره می کنیم :

سید بن طاووس : روایت است به برڪت این حرز ، مامون در همه ی جنگ هاے با روم پیروز شد .

علامه مجلسی : سحر به عوذات ( دعاهای ماثور مثل دعای حرز امام جواد) و آیات و توکل بر خدا دفع میشود .

علامه سید بحر العلوم : حدیث حرز امام جواد (ع) مشهور است و مؤید جواز گذاشتن دعا در قاب نقره ای است.

آیت الله سید علی قاضی: یکی از سه توصیه مرحوم قاضی در مورد ختومات : اول : حرز امام جواد عليه‌السلام كه بايد به بازو بسته شود و خاصيت آن، (خصوصا براي باطل‌كردن سحر و طلسم) فقط در صورت بسته‌شدن به بازوی راست است .

آیت الله بهجت : رای جلوگیری از چشم زخم یا باطل شدن سحر همراه داشتن حرز امام جواد مفید است.

آیت الله خرازی : یادم می آید که حتی از قبل انقلاب این حرز بین بزرگان معروف و مشهور بود .

مرحوم آیت الله بهاءالدینی: دیدم که فردی با سنگ بزرگ بر سر فردی زد ولی اتفاقی برای آن فرد نیفتاد زیرا حرز امام جواد همراه او بود.

برای تهیه حرز امام جواد علیه السلام با شماره های زیر تماس بگیرید :

تماس از  ۱۰صبح الی ۲۱

۰۹۹۰۳۶۶۶۴۸۸

۰۹۰۲۸۲۰۱۸۴۳

**************************************************

تهیه و تنظیم : سایت هاروس (مرجع کامل ذکر و دعاهای مجرب قرآنی)

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن