مهر و محبت

دعای بی قراری عشق – دعای مجرب و تضمینی بی قراری معشوق

دعای ایجاد بی قراری و عشق شدید در معشوق

دعای بی قراری معشوق می تواند برای زوج هایی که به تازگی ارتباط خود با یکدیگر را بر پایه دین و شرع شروع کرده اند مفید باشد.

دعای بی قراری عشقدعای مجرب و تضمینی بی قراری معشوق

اگر در زندگی خود به شخص خاصی علاقه مند هستید اما نمی دانید چگونه باید او را نیز به همین شکل در رابطه پایدار نمائید ما در این مطلب سایت هاروس دعایی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید بی قراری خاصی را در معشوقه خود ایجاد کنید.

ضمن این که این دعا کاملا در کتب دینی بر انجام و خواندن سفارش گشته است و می تواند دقیقا همان چیزی باشد که قصد دارید در زندگی خود استفاده کنید اما هیچ کدام از طرفین گزند و آسیبی را نسبت به آن نبینند.

دعای عشق و محبت همسر دعای عشق و محبت قوی دعای عشق و محبت فوری دعای عشق و محبت بین زن و شوهر دعای عشق و محبت دعای عشق و ازدواج دعای عشق همسر دعای عشق محبت دعای عشق عاشقی دعای عشق شوهر به زن دعای عشق سوزاندنی دعای عشق سریع دعای عشق زن و شوهر دعای عشق زلیخا دعای عشق دیوانه وار دعای عشق به خدا دعای عشق از راه دور دعای عشق از دست رفته دعای عاشقی دعای بیقراری معشوق از راه دور دعای بی قراری یار دعای بی قراری شوهر دعای بی قراری با فلفل سیاه دعای بی قراری دعای بی قرار کردم معشوق دعای بی قرار شدن دعاي عشق و عاشقي
دعای بی قراری عشق – دعای مجرب و تضمینی بی قراری معشوق

دعای ایجاد عشق و بی قراری در معشوق

سوره الم نشرح و این آیه را برای ایجاد عشق و بی قراری هفت بار بخوانید:

آیه 26 سوره ابراهیم

وَمَثَلُ كَلِمَةٍ خَبِيثَةٍ كَشَجَرَةٍ خَبِيثَةٍ اجْتُثَّتْ مِنْ فَوْقِ الْأَرْضِ مَا لَهَا مِنْ قَرَارٍ ﴿۲۶﴾

و آنگاه کارد بر زمین فرو برد و بگوید :

فلان بنت فلان فی مُحَبَّةِ فلان بن فلان لا نَومَ لَها وَ لا قَرارَ لَهُ مُقَلقِلَ بِاللیلِ وَ النَّهارِ وَ مُقَلقِلَ القَلبَ

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن