دعا و ذکر مجربدعای فروش ملک و زمینطلب حاجت

دعای حفظ فرزندان از جمیع بلایا – دعای حاجت روایی

دعای حفظ فرزندان از جمیع بلایا – دعای حاجت روایی

دعایی برای حفظ فرزند از جمیع بلایا

دعای مجرب طلب حاجت دعای فوری طلب حاجت و رفع مشکل دعای فوری دفع بلا و خطر دعای طلب حاجت دعای رفع گرفتاری و مشکلات دعای رفع شدن بلایا و طلب حاجت دعای رفع بلا و گرفتاری دعای رفع بلا دعای دفع بلایا دعای حفظ جان و دفع بلا دعای حفظ جان از دشمن دعای حفظ از خطر دعای حفظ از بلا و دشمن دعای حفاظت از شر جن و انس دعای حاجت روایی و دفع بلایا دعای حاجت روا شدن دعا جهت دفع بلایا دعا برای رفع بلا دعا برای حفظ جان
دعای حفظ فرزندان از جمیع بلایا – دعای حاجت روایی

در این مطلب از سایت doashafa.com دعا و دستورالعمهایی که ذکر میشود برای رسیدن به حاجت و حفظ از بلا و بیماریها بسیار موثر و مجرب است و منابعی معتبر آنرا ذکر نموده اند.

برای حفظ فرزندان و بچه ها از تمامی بلایا و مشکلات ، دستورالعمل مجرب ذیل را انجام دهد. روز پنجشنبه چهل مرتبه آیه الکرسی را تا (هو العلی العظیم ) بخواند و سپس با گلاب و زعفران آیه الکرسی را بر روی یک کاغذ بدون خط بنویسد و بچه یا کودک با خود نگهدارد (میتواند به سمت راست لباس کودک ببندد یا سنجاق کند). به اذن خداوند تبارک و تعالی از جمیع بلایا مصون خواهد بود. این عمل بسیار مجرب و آزموده است.

دعای طلب حاجت و رسیدن به مقصود

برای طلب نمودن حاجت و رسیدن به هدف و مقصود و نیات پاکش ، در ابتدا در صبح روز جمعه هزار مرتبه هزار مرتبه «اَسْتَغفرالله» ویکصد مرتبه (الحَمْدُللهِ رَبِّ العٰالَمین) را بخواند و سپس چهارده مرتبه صلوات بفرستد. در پایان دستهایش را برای دعا بلند کند (کف دستهایش به سمت آسمان باشد) و از خداوند تبارک و تعالی طلب حاجت کند . در استجابت دعا مجرب و فوری است.

***

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن