رزق و روزی و برکت مال

دعای روزی – دعای قوی و مجرب افزایش رزق و وسعت روزی

دعای افزایش رزق و وسعت روزی و گشایش کار ها

دعای قوی و تضمینی افزایش روزی و رزق را در اختیار شما کاربران همیشگی هاروس قرار می دهیم، امیدواریم که از آن در جهت رشد در زندگی استفاده کنید.

دعای روزی – دعای قوی و مجرب افزایش رزق و وسعت روزی

در تمام دنیا روزی و رزقی که یک فرد باید بدست آورد بر اساس فعالیت و کار و همینطور تلاش او مشخص خواهد شد. قطعا اگر شخصی بخواهد در زندگی خود به موفقیت های بالا تر و بیشتر برسد باید سعی کند که تلاش خود را کم نکند.

ضمن این که این دعا ها می توانند در این مسیر شما را قوی تر و محکم تر کنند. زیرا مشکلات بسیار در انتظارتان است و شما باید برای حل آن راه حلی را جستجو نمائید.

ما هم به مانند همیشه دعایی مجرب و تضمینی را برای رشد کسب و تجارت و گشایش کار ها را به شما معرفی می کنیم:

دعای گشایش مشکلات مالی دعای گشایش گره دعای گشایش گرفتاری دعای گشایش کار مفاتیح الجنان دعای گشایش کار امام حسین دعای گشایش کار دعای گشایش فوری کار دعای گشایش زبان دعای گشایش روزی مغازه دعای گشایش روزی برای مغازه دعای گشایش روزی امام علی دعای گشایش روزی دعای گشایش در مشکلات دعای گشایش بخت قوی دعای گشایش بخت پسر دعای گشایش بخت ابوعلی سینا دعای گشایش بخت دعای گشایش امور زندگی دعای رزق و روزی و گشایش کار دعای رزق و روزی مغازه دعای رزق و روزی صوتی دعای رزق و روزی روی انگشتر دعای رزق و روزی در مفاتیح دعای رزق و روزی در خانه دعای رزق و روزی حلال دعای رزق و روزی برای مغازه دعای رزق و روزی امام سجاد دعای رزق و روزی امام جواد(علیه السلام) دعای رزق و روزی از امام جواد دعای رزق و روزی دعای رزق و برکت دعای رزق قوی دعای رزق فوری دعای رزق فراوان دعای رزق زیاد دعای رزق روزی دعای رزق امام جواد
دعای روزی – دعای قوی و مجرب افزایش رزق و وسعت روزی

دعای گشایش در کار و افزایش روزی

به جهت وسعت روزی و رزق در زندگی و گشایش کارها 1100 بار حداقل بگویید :

یا کریم یا وهاب یا ذوالطول

111 مرتبه بگویید :

فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللّهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ

و پس از آن بگویید :

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدنا و نَبیَّنا مُحَمَّدٌ مَا اخْتَلَفَ الْمَلَوان وَ تَعاقَبَ الْعَصْرانِ وَ کَرَّ الْجَدیدانِ

وَ سْتَقْبَلَ الْفَرْقدانِ وَ بَلَّغْ رُوحَهُ وَ اَرْواحَ اَهْلِ بَیْتِهِ مِنّا التَّحِیَّهَ وَ السَّلامُ

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن