باطل السحر و چشم زخم

دعای ضد طلسم – دعای سریع الاجابه باطل کردن طلسم و سحر

دعای باطل کردن طلسم و سحر سریع الاجابه و تضمینی

طلسم نوشتن یکی از پدیده هایی است که توسط برخی افراد برای حل مشکل از راه های نادرست استفاده می شود و عموما برای مقابله با آن از دعای باطل کردن طلسم استفاده می شود.

دعای ضد طلسم – دعای سریع الاجابه باطل کردن طلسم و سحر

در این مطلب هم ما قصد داریم شما را با دعایی آشنا کنیم که به وسیله ی آن می توانید طلسم ها و سحر هایی که درباره ی زندگی شما نوشته شده است و یا شاید حتی از آن خبر ندارید را باطل کرده و پیش از هر چیزی زندگیتان را سر و سامانی دهید.

ممکن است برخی برای زندگی شما توطئه کرده باشند و یا چشم دیدن موفقیت افراد را نداشته باشند. البته وب سایت هاروس هیچ وقت به استفاده از طلسم و سحر تاکید نداشته است و همواره سعی می کنیم دعا هایی را کاملا قانونی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دعای باطل طلسم و سحر دعای باطل طلسم گنج دعای باطل طلسم که باعث تغییر رفتار دعای باطل طلسم قوی دعای باطل طلسم دفینه دعای باطل طلسم بخت دعای باطل طلسم از راه دور دعای باطل شدن طلسم بخت دعاي باطل كردن طلسم گنج دعاهای باطل طلسم
دعای ضد طلسم – دعای سریع الاجابه باطل کردن طلسم و سحر

دعای تضمینی باطل کردن طلسم

این دعا را نوشته و همواره همراه خود داشته باشید:

فَأُلْقِیَ السَّحَرَةُ سَاجِدِینَ قَالُوا آمَنَّا بِرَبِّ الْعَالَمِینَ رَبِّ مُوسَی وَهَارُونَ بطلت السِّحر و کانوا یعملون قَالُواْ أَإِنَّکَ لَأَنتَ یُوسُفُ قَالَ أَنَاْ یُوسُفُ وَهَذَا أَخِی قَدْ مَنَّ اللّهُ عَلَیْنَا إِنَّهُ مَن یَتَّقِ وَیِصْبِرْ فَإِنَّ اللّهَ لاَ یُضِیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِینَ و تسبحه بحمده و کفی بِذُنُوبِ عَباده خَبیرا بصیرا لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم عن تفسیر صفتک و حسرة العقول عن کنه معرفتک فکیف یوصف کنه صفتک بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن