دعا و ذکر مجربدعای فروش ملک و زمینرزق و روزی و برکت مال

دعای فروش زمین و باغ و ملک و منزل مسکونی

دعای فروش زمین و باغ و ملک و منزل مسکونی

طلسم قوی برای فروش ملک طلسم فروش خانه دعای معتبر فروش ملک و متاع و منزل دعای معتبر فروش خانه و زمین و ملک دعای معتبر فروش خانه دعای فوری فروش خانه و ملک دعای فروش منزل و خانه از راه دور دعای فروش منزل و آپارتمان دعای فروش ملک دعای فروش فوری ملک دعای فروش فوری متاع و کالا دعای فروش زمین و باغ و ملک و منزل مسکونی دعای فروش خانه و مغازه دعای فروش خانه و زمین دعای فروش خانه مجرب سریع الاجابه دعای فروش خانه سریع دعای فروش خانه دعای فروش آپارتمان و ملک مجرب دعای سریع الاجابه برای فروش خانه و ملک دعای بسیار قوی برای فروش ملک دعانویس معروف استاد دکترعلی اصغربابایی دعا برای فروش فوری زمین و ملک و خانه استاد دکتر علی اصغر بابایی دعانویس خوب
دعای فروش زمین و باغ و ملک و منزل مسکونی

در این مطلب از سایت doashafa.com دعایی مجرب برای فروش ملک و متاع و زمین و آپارتمان قرار داده ایم .

دعای شریفه ذیل برای فروش زمین و باغ و ملک و منزل مسکونی و غیره میباشد . همچنین اگر بخواهد منزل یا متاعش را با دیگری معاوضه کند این دعا بسیار موثر خواهد بود . مطلب دیگر این که اگر ملکی تا به حال به فروش نمیرفته و بخواهد آنرا بفروشد یا آنرا به شراکت به کسی قرار دهد ، دستورالعمل ذیل را  انجام دهد. برخی از کتب معتبر نیز به این دعا اشاره کرده اند. برخی از کتب معروف این دعا را منقول از حضرت فاطمه زهرا(س) ذکر نموده اند.
دستورالعمل این دعای شریف بدین شرح است که باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو و پس از نمازهای یومیه به مدت ٩ روز و هر روز به تعدا ۱۴ مرتبه قرائت نماید .

اَللّٰهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ بِحَقُّ وَلیِّکَ مُحَمّدِبْنِ عَلِیٍّ اِلاّٰ جُدْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَیَّ مِنْ وُسْعِکَ وَ وَسَّعْتَ عَلَیَّ مِنْ رِزْقِکَ وَ اَغْنَیتَنی عَمَّنْ سِواٰکَ وَ جَعَلْتُ حاٰ جَتی اِلَیْکَ وَ قَضٰا ءَهٰا عَلَیْکَ اِنَّکَ لِمٰا تَشٰاءُ قَدیرٌ.

 

دعای فروش زمین و باغ و ملک و منزل مسکونی

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن