ختم و تعویذدعا و ذکر مجرب

دعای معالجه – دعای قوی و تضمینی درمان درد های پیامبر (ص)

دعای درمان درد و بیماری مجرب و تضمینی

دعای معالجه – دعای قوی و تضمینی درمان درد های پیامبر (ص)

بیماری و درد بر زندگی انسان گاه چیره می شود و او را به سختی می کشاند. برای این که بتوانیم این درد ها را به خوبی تحمل کنیم باید سعی ما بر این باشد که خداوند را فراموش نکنیم.

او بزرگ ترین و بهترین یار و یاور ما در زمانی است که از همه چیز و همه کس ناامید شده ایم، حتما می دانید که پیامبر (ص) با دعا هایی آسمانی می توانند معجزاتی را انجام داده و افراد را از بستر مرگ و بیماری نجات دهند.

اگر خدایی نکرده در نزدیکی خود بیماری دارید و یا دچار دردی شده اید، دعای قوی و سریع الاجابه حضرت محمد (ص) می تواند شفا بخش باشد.

دعای درمان گلو درد دعای درمان قلب درد دعای درمان دل درد دعای درمان درد معده دعای درمان درد گوش دعای درمان درد کمر دعای درمان درد کلیه دعای درمان درد شکم دعای درمان درد سیاتیک دعای درمان درد زانو دعای درمان درد دندان دعای درمان درد دست دعای درمان درد چشم دعای درمان درد پهلو دعای درمان درد پا دعای درد بی درمان دعای برای درمان درد دندان دعا درمان درد گردن دعا درمان درد سیاتیک
دعای معالجه – دعای قوی و تضمینی درمان درد های پیامبر (ص)

دعای مجرب و سریع الاجابه رفع درد

دستتان را بر محل درد  بگذارید و  بگویید :

 

أَيُّهَا الْوَجَعُ اسْكُنْ بِسَكِينَةِ اللَّهِ وَ قِرْ بِوَقَارِ اللَّهِ وَ انْحَجِزْ بِحَاجِزِ اللَّهِ وَ اهْدَأْ بِهَدْءِ اللَّهِ أُعِيذُكَ أَيُّهَا

الْإِنْسَانُ بِمَا أَعَاذَ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ بِهِ عَرْشَهُ وَ مَلَائِكَتَهُ- يَوْمَ الرَّجْفَةِ وَ الزَّلَازِلِ

 

این ذکر را هفت بار  بگویید و یا این که از سه بار کمتر نشود.

انشالله که درد و مشکل شما بزودی رفع می گردد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن