دعا و ذکر مجرب

یازده ذکر امام صادق در هنگام خواب

زمانی که فرد به خواب می رود ممکن است مشغله های ذهنی و فکری زیادی داشته باشد و همین موجب شود که ذکر های خواب که توسط امامان خوانده می شد به ذهن کسانی برسد که در درجه ی اول مسلمان بوده و اهل ذکر گفتن هستند.

یازده ذکر امام صادق در هنگام خواب

وقتی به خواب می روید تمام رویداد های زندگی در طول روز و هفته به یادتان می آید و بسته به این که چقدر در آن موفق بوده اید ممکن است خوابتان خوب و یا با خاطری آزرده باشد. از این وضعیت رهایی جستن تنها زمانی ممکن است که دعا بخوانید، ذکر بگویید و آغوش خود را به سمت کمک های پیامبر و امامان برای رسیدن به خدا باز کنید.

این ذکر به صورت یازده جمله درآمده است. که شما می توانید در هنگام خواب تکرار کنید:

ذکر شبهای هفته ذکر شبهای قدر ذکر شبهای احیا ذکر شبلی ذکر شبانه ذکر شب موقع خواب ذکر شب قدر 21 ذکر شب شنبه ذکر شب سه شنبه ذکر شب دوم قدر ذکر شب دوشنبه ذکر شب دحوالارض ذکر شب چهارشنبه ذکر شب جمعه ذکر شب بیست و سوم رمضان ذکر شب احیا ذکر شب 27 رمضان ذکر شب ۲۳ ماه رمضان ذکر شب ۲۱

ذکر های زمان خواب

مفضل بن عمر می گوید:

امام صادق (ع) به من فرمود: اگر بتوانی هیچ شبی نخوابی تا به یازده جمله خود را در پناه خدا گذاری؟ گفتم: آنها را به من بفرمایید. فرمود: بگو اعوذ بعزة الله و اعوذ بقدرة الله و اعوذ بجلال الله و اعوذ بسلطان الله و اعوذ بجمال الله و اعوذ بدفع الله و اعوذ بمنع الله و اعوذ بجمع الله و اعوذ بملک الله و اعوذ بوجه الله و اعوذ برسول الله من شر ما خلق و برأ و ذرأ و پناه گیر بدان، هر وقت بخواهی.(353)

یازده ذکر خواب شب

این دعا را هر شب بخوانید و زمانی که می توانید ذکر را تکرار کرده و به خاطر بسپارید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن